Makijaż letnio – zimowy

  • Napisane 12 grudnia 2011 o 10:29

Korzystając z okazji, że miałam pod ręką modelkę, postanowiłam zrobić dwa makijaże. Jest to dość nietypowy sposób – malowanie jednego oka w innych kolorach, drugiego w innych, ale zgoda została wyrażona, a  ja czerpałam przyjemność z ‘tworzenia’.

Na oku prawnym wykorzystałam odcienie fioletu i pomarańczy. Tego roku uwielbiam zestawienie tych kolorów nie tylko w makijażu, ale także w ubiorze. Pociągnięcie niecodziennej kreski czarnym lynerem wyszło według mojej wstępnej koncepcji i zostało prawie idealnie zrealizowanie. Z ogólnego efektu jestem zadowolona, choć kolory uważam za zbyt mało intensywne (kwestia gustu), ale jest to wina nie dobrych, nie markowych  cieni.

Na pewno nie odmówiłabym sobie okazji pokazania się w takim makijażu na spotkaniu ze znajomymi, czy kawie z przyjaciółką.

Następny makijaż, nieco bardziej zimowy, czy jesienny, został wykonany przy użyciu głownie koloru zielonego i fioletowego. Zestawienie to jest bardziej codzienne i myślę, że nadaje się do pracy a nawet i do szkoły. Nie jest bardzo mocne i wyraziste, a ładnie wygląda.

 

Do wyboru, do koloru!

 

 

Dodaj komentarz


  • RSS